Поради оваа бомбастична позадина шлицовите сами се откопчуваат...

Точка

26/12/2016

20:37

17.524

Големина на фонт

а а а

Оваа манекенка има бомбастичен задник кој не се заборава лесно...

Манекенката Тори Сон ги воодушевува бројните следбеници на социјалните мрежи со својата убавина, а нема егзотична дестинација на која не снимила секси едиторијал...

A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


На своите профили на социјалните мрежи сака да се фали со фотографиите и видеата од снимањата, а нејзините обожаватели со задоволство фрлаат поглед на задникот во песок...

A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


Што друго се крие на нејзиниот профил на Инстаграм ќе ви откријат следните фотографии...

A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) on


A photo posted by Tori Son (@tori.son) onСпонзорирани линкови

Маркетинг