Мис Бум Бум е неприкосновена, но и овие задници во 2016 година будеа воодушевување!

Точка

16/12/2016

18:38

14.355

Големина на фонт

а а а

Иако Бразилката Сузи Кортез официјално беше прогласена за Мис Буб Бум за 2016 година, конкуренцијата меѓу славните дами е опасна, а тие оваа година се труделе да ги претстават своите позадини во најдобро светло. Ова се најдобрите задници за 2016 година!

„Мојот задник е подобар од задникот на Ким Кардашијан“, изјавила Сузи Кортез во едно интервју.Манекенката Емили Ратајковски не е срами од голотија, а освен нејзината позадина, оваа година ги видовме и нејзините останати делови.Пејачката Ријана веќе со години важи за една од најконтроверзните јавни личности, а фотографиите во вакви пози многу придонесуваат за тоа.


Ким Кардашијан овој пат е занемарена, а како најдобар задник од кланот Кардашијан е прогласен оној на Кортни. Нејзиното тело во бикини оваа година добиваше многу комплименти.Спонзорирани линкови

Маркетинг