Девојката на поранешниот голман на Јунајтед ја призна својата опсесија (18+)

Точка

21/11/2016

18:34

27.855

Големина на фонт

а а а

Девојката на Тим Хауард, некогашниот голман на Манчестер Јунајтед и Евертон, Нора Сегура, има чудна опсесија и зависност.

Имено, Сегура не се срамела да открие дека секси селфи фотографии се нејзиниот фетиш, но во комбинација со јавно објавување.

Доказ за тоа се многуте перверзни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Уживајте!Спонозорирани линкови

Маркетинг