Познатиот ди-џеј Том Нови овој четврток ќе ги забавува гостите во "Кафе Река"

Точка

04/10/2016

12:34

7.250

Големина на фонт

а а а

Незаборавна вечер ги очекува скопјани првиот четврток во октомври.

Светски познатиот ди-џеј Том Нови, кој е познат по своите хитови "Now or never", "Runaway", "Your body", "Take it" и многу други светски познати хитови, гостува во Скопје во четврток на 6-ти октомври во "Кафе Река".


Том Нови на скопјани ќе им пружи незаборавна забава на која ќе настапи со свој сет од околу два часа каде што ќе можат скопјани да уживаат во планетарните хитови кои повеќе од една ипол деценија ги слушаат.


Спонзорирани линкови

Маркетинг