Ни родената мајка не би ги препознала: Што се случува со детето кога ќе отиде на "Exit"

Точка

08/07/2016

16:55

6.229

Големина на фонт

а а а

Што правите кога сте препуштени на себе? Па обично е најдобро да бидеме тоа што не сме!

На "Exit" уште првата вечер можеа да се видат разни луѓе, креативни и забавни, а на приложените фотографии можете да ги погледнете и вие.


Зелена коса, зелена трева, голем дел од посетителите ја форсираат оваа боја, пишува Kurir.rs.


Добро, некои од маските не можеме да ги сфатиме, но веруваме дека тие самите знаат што претставуваат.


И зомби моментот е актуелен оваа година. Можеби и никогаш нема да излезе од мода.


Ах, таа зомби љубов. Прекрасно...


Може само да се заклучи...Еден е "Exit".Спонозорирани линкови

Маркетинг