Тренд Гастро Бар - каде приготвувањето храна е наука

Точка

31/05/2016

13:42

8.986

Големина на фонт

а а а

На големо задоволство на сите гурмани кои сакаат да уживаат во удобна и модерна атмосфера, утре (среда, 01.06.2016) од 21:00 се отвора новиот Trend Gastro Bar во населба Аеродром! (поранешен McDonalds).

Како што и самото име навестува, Gastro Bar-от е концепт кој ја освежува и одново дефинира кафе-културата преку концентрација на високо квалитетна кујна и ново, внимателно осмислено мени.


Новиот импозантен објект уреден по светски стандарди, онака да може да доликува на било која светска метропола, освен по удобноста и модерниот ентериер ќе биде препознатлив и по свежо приготвените порции, пицата приготвена на дрво-печки и порции во кои се внимава на детали до последната користена состојка! Не очекувавме ништо помалку од Тренд!


Повелете на отворање утре во 21:00! Се гледаме таму.


Спонозорирани линкови

Маркетинг