Нарачувањето храна онлајн никогаш не било полесно: Отсега, БрзоЗалче достапен и на вашите смартфони!

Точка

25/12/2015

08:05

6.167

Големина на фонт

а а а

Гладни сте, а компјутерот не е во близина? Нема проблем, нарачајте со помош на вашиот смартфон!

Дали веќе се договоривте што ќе појадувате на паузата? Благодарение на БрзоЗалче овојпат изборот е многу поголем, а нарачувањето уште поедноставно - сè што е потребно е да се договорите околу нарачката и да го дофатите вашиот смартфон.


Веб-сервисот БрзоЗалче.мк е достапен и на вашите смартфони, за сите Android, како и за сите iOS корисници.

Ако веќе не сте се регистрирале, направете го тоа сега, потполно бесплатно, а потоа изберете го вашиот омилен оброк и пијалок, во секое време од денот! И секако, продолжете да собирате бодови коишто потоа ќе може да ги замените за бесплатен оброк. Звучи одлично, зарем не?


Па, дали успеавте да одлучите што ќе појадувате денес? Звучи вкусно!


Брзо и едноставно, нарачај online!

BrzoZalce.mk


Спонозорирани линкови

Маркетинг