АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
4
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
   
НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
ВЕСТИ ДЕНЕС (1)
Нови детали за исчезнувањето на малата Медлин: Еве што се случило кобната ноќ
Нејзините родители Кејт и Гери сè уште се надеваат дека ќе ја пронајдат жива, а оваа година навршуваат десет години од нејзиното исчезнување.
Прочитај повеќе >>

СЕЛЕБРИТИ
Таа важи за една од најпосакуваните русокоси во светот, а со овие фотки ги „запали“ социјалните мрежи
ЗДРАВЈЕ
Треба да ги избегнувате: 5 најголеми грешки кои ги правиме после јадење
ОСКАРИ 2017
Семјуел Л. Џексон за „La La Land”: Едвај ги изгледав првите 20 минути
ФИЛМ
Во пресрет на 30-годишнината од Dirty Dancing: Откриена е вистината поради која ќе го гледате сосема поинаку!
ДНЕВНА ДОЗА ИСТОРИЈА
Тие биле симбол на отпорот на Хитлер: Приказната за братот и сестрата на кои Хитлер им ги отсекол главите
СВЕТ
Миа Калифа ги сними најгледаните порно филмови, па поради тоа сега џихадистите ѝ се закануваат дека ќе ја убијат
ТЕХНОЛОГИЈА
Ако сте љубители на паметните часовници, погледнете го ова
ПАТУВАЊЕ
Оваа магична скриена плажа на остров крие смртоносна тајна
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА | РЕГИОН | СВЕТ    •    НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Вучиќ: Изетбеговиќ ја урива БиХ и ја загрозува стабилноста на регионот
Водечките функционери на Србија, Република Српска и Босна и Херцеговина оценија во среда дека Бакир Изетбеговиќ со барањето за ревизија на пресудата на Бих против Србија за геноцид ја урива Босна и Херцеговина, нејзините институции и ја загрозува стабилноста во регионот, како и на српскиот народ во БиХ.
ПОЛИТИКА
Османи: Дебатата ќе потрае неколку дена, потоа ќе одлучиме
ВАТИКАН
Папата го моли светот: Оваа земја умира од глад, направете нешто!
МАКЕДОНИЈА
Владата ќе исплати дополнителни 70 милиони денари за плати за вработените во Железница
РУСИЈА
Целосно заштитени од ракетни напади: Имаме радиолокациско поле, ништо не може да пројде
ИСЛАНД
Црвената линија на исландскиот претседател: Да имам овластувања за тоа, би забранил да се прави пица со ананас!
СПОРТ НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Алегри на нестварен начин ги погоди двете замени кои му донесоа победа на Јуве, Варди му даде живот на Лестер во Севилја
Масимлијано Алегри се најде под жесток притисок поради тоа што одлучи да го отстрани Леонардо Бонучи од тимот во пресрет на важниот дуел со Порто во Лигата на ш...
ЖИВОТ
ВРЕМЕПЛОВ
Погледнете како изгледаше црвениот тепих на Оскарите пред 20 години
НЕГА НА КОСА
Исхрана за здрава коса
ЉУБОВ И СЕКС
Најлесен пат до Г-точката: Поза во сексот која никогаш не се одбива
ПАТУВАЊЕ
Неверојатната убавина поради која возачите скршнуваат од патот
На пример, минатата година Исланд го посетиле повеќе туристи од САД отколку што има жители! А, да не зборуваме за туристите и од останатите земји...
ШОУ БИЗНИС  
Се појавија нови експлицитни слики од Ким Кардашијан
Првото „домашно видео“ од старлетата протече на интернет во 2007 година. Тоа беше во сопственост на компанијата „Vivid Entertainment” која старлетата ја тужеше на суд, но сепак на крајот успеале да се спогодат. Компанијата и` исплати на Ким 5 милиони долари.
 
Промоција на вториот албум на Монистра
Не би сакале да сте во кожата на ќерката на Елвис Присли: Во компјутерот на сопругот открила одвратни работи!
The Great Wall е најнеуспешниот филм на Mет Дејмон во последните 5 години!
Кате Симко и Лондонскиот Електронски Оркестар во Станица 26
АВТОМОБИЛИ
Редизајн на Пежо 5008: Дали ова е најдобриот семеен автомобил на пазарот?
ЗАБАВА
Се отворила светата дупка: 10 години паѓале обилни дождови, а потоа на езерото се активирал гигантски одвод
ЕРОТИКА
Секс 200 на саат: Воделе љубов на мотор во полна брзина!
Новиот iPhone ќе поддржува безжично полнење
Компанијата Apple конечно ќе стави крај на една од работите на која многумина наоѓаат замерки, а тоа е – недостатокот од безжично полнење.

Прочитај повеќе >>
НЕГА НА КОЖА
Кралица на цвеќињата – роза за нежна кожа!
ВЕЖБИ
Дали најмоќната вежба за стомачни мускули е навистина толку ефикасна?
ЗДРАВЈЕ
Зошто се ежиме, икаме, проѕеваме и за што служат солзите?
ИНТЕРВЈУ СИТЕ ИНТЕРВЈУА
Златко Муцунски: Audi Q5 е нашата нова звезда која уште на прв поглед ќе ве плени со својот импресивен изглед
Максимално прилагоден на потребите на љубителите на Ауди, нашиот нов знаменосец во премиум сегментот ја следи традицијата и нуди многу простор, удобност и безбе...
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Ова е убиецот од Охрид: Соседот од втор спрат со нож ја убил Спаса Бојоска, а еве што направил со парите
Тој честопати ја посетувал Спаса Бојоска при што од неа барал пари на заем, а истото го правел и со ...
НОВ СКАНДАЛ
Се појавија нови експлицитни слики од Ким Кардашијан
СВЕТ
Миа Калифа ги сними најгледаните порно филмови, па поради тоа сега џихадистите ѝ се закануваат дека ќе ја убијат
РУСИЈА
Рускиот министер за одбрана со остра порака до Британците: На грбот имате лав, но не се сите мачки - лавови!
СВЕТ
Нови детали за исчезнувањето на малата Медлин: Еве што се случило кобната ноќ

ВИДЕО
Тешко на кокошката: Сте виделе ли некогаш јајце во јајце?
Кај овој забар нема од што да се плашите
Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

ФОТО
Како се забавуваа децата пред да ги измислат паметните телефони?
Најдобрите фотографии од натпреварот на црно-бела детска фотографија
20 од најмоќните фотографии од изминатата недела според Reuters

ПЛАНЕТА

Салмонелата убива ќелии од рак – на повидок нов лек?
Бактеријата салмонела која предизвикува труење со храна, може да ги убие ќелиите на ракот, оставајќи...
ТЕХНОЛОГИЈА
Нема да ви се верува: Еве колку веб домејни се во сопственост на Трамп
ТЕХНОЛОГИЈА
Германски научници измислија течност за заштита на екранот од паметните телефони
ТЕХНОЛОГИЈА
Можеби изгледа морничаво, но го нарекуваат робот-поштар на иднината

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ЕРОТИКА
Вистината за порното: Колку всушност заработуваат порно ѕвездите и како изгледаат аудициите на црниот кауч
СФРЈ
ЦИА ги објави информациите за нападот на СФРЈ: Чекале Тито да умре, а потоа Брежњев да почне
МИСТЕРИЈА
Го обиколи целиот свет, но тука не сакал ни да стапне: Зошто Тито го избегнувал овој српски град?
СЕЛЕБРИТИ
Најминијатурното бикини на светот едвај го издржало бујното деколте на оваа убавица
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум