АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
30
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
   
НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
ВЕСТИ ДЕНЕС (127)
Конечно е откриено каде е богатството на Гадафи: Овие луѓе уживаат во него
Со експлоатација на голема количина на нафта, Либија во времето на владеењето на Гадафи располагала со големи количини на пари и злато, кои сега никаде ги нема. Се шпекулира дека поголемиот дел е на замрзнатите сметки на поранешниот либиски лидер, но што е со остатокот од богатството?
Прочитај повеќе >>

СЕЛЕБРИТИ
Едвај ја облекла маицата: Кејти Прајс ги покажа новите XXL гради
НАПРАВИ САМ
Од обични апостолки од 100 денари, направете потполно нови и уникатни обувки!
ФРАНКФУРТ
Патник претепал полицајци на аеродром: На крајот го смирила жена со неколку зборови
НАУКА
Откриена е „Змејска дупка“: Тоа е најдлабоката подводна дупка во светот
ЗДРАВЈЕ
Од утре конзумирајте по една лажица маслиново масло: Четирите ефекти ќе ве воодушеват уште првиот ден
КАРАКАС
Радикални мерки во Венецуела: Работниците ќе работат малку во фабрика, па малку на нива
НЕГАТИВНАТА СТРАНА
“Бевме на секс оргии и тоа ни беше најлошиот секс во животот”
МИКРОНЕЗИЈА
Најсреќниот човек: Австралиец на лотарија добил хотел вреден милиони, куќа и 5 автомобили
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА | РЕГИОН | СВЕТ    •    НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Иванов: Институциите се подготвени за можен втор бран мигранти, се потврдија предупредувањата за терористи
Припадниците на АРМ ангажирани на границата со Грција се подготвени за евентуален втор мигрантски бран, изјави во средата македонскиот Претседател и Врховен командант на вооружените сили Ѓорге Иванов, кој во придружба на началникот на Генералштабот на АРМ, генерал-потполковник Методија Величковски во средата ги посети безбедносните сили на јужната граница.
РЕГИОН
Разнишана стабилноста на албанската влада
НАДВОРЕШНА ПОЛИТИКА
Димитриев се сретна со евроамбасадорот Орав
ЕВРОПА
Оланд настојува да го сочува единството во Франција по убиството на свештеникот
ГЕРМАНИЈА
Мигранти упаднале на нудистички базен во Германија: Извикувале „Алаху Екбер" и говореле дека Германците се неверници
ВАШИНГТОН
Атентаторот на Реган на слобода по 35 години: Судот одлучил дека може да ја напушти душевната болница
СПОРТ НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Андре Гомеш откри зошто ја избрал Барселона пред Реал
Андре Гомеш денеска напладне ја доживеа својата презентација како нов фудбалер на Барселона, а за време на обраќањето кое го имаше пред новинарите кои пристигна...
ЖИВОТ
МОДА И УБАВИНА
Оваа изјава на мисица ја шокираше Русија: „Не јадев ништо четири дена”
ДИЗАЈН
Хедонистичко уживање на Санторини во новиот хотел "Andronikos"
АКТУЕЛ
Заработка од 550.000 долари со еден пост на социјалните мрежи
ПАТУВАЊЕ
Артисанополис – вака ќе изгледаат пловечките градови на иднината
Пловечките домови се футуристичка идеја која според предвидувањата навистина би можела да заживее.
ШОУ БИЗНИС  
Сосема неверојатно! Ова е единствената причина поради која Роналдо нема ниедна тетоважа
Славниот фудбалер на овој начин уште еднаш ни покажа дека има навистина големо срце и дека е многу хуман.
 
Ова е девојката на помладиот брат на Новак Ѓоковиќ: И таа дефинитивно ја засенува Јелена!
Изгледаат невино, но се вистински "ѓаволи": "Често имам секс во авиони"
10 славни „спонзоруши“ – Тие се во брак само поради пари
Забава за паметење: Џенифер Лопез танцувала полугола на својот 47-ми роденден
АВТОМОБИЛИ
Норвежаните планираат да градат пловечки подводни тунели
ЗАБАВА
Празник за фановите на најпознатиот волшебник: После 9 години ни пристигнува осмата книга за Хари Потер
ЕРОТИКА
10 славни ѕвезди кои папараците ги фотографирале – целосно голи!
Хелга е опасна по животот на мажите. Што мислите зошто?
Хелга е една прекрасна бујна девојка којашто веднаш ќе ве освои. Поточно, нејзините гради ќе ве освојат на прв поглед, а кога ќе успеете да го тргнете погледот ...

Прочитај повеќе >>
СЛАВНИ ДАМИ
Беспрекорен изглед: Емина ги воодушеви Турците, а ќе ве воодушеви и вас!
НЕОДОЛИВО И ВКУСНО
Освежуваат и не дебелеат: Ледени чоколадни коцки со мента!
СКРИЕНА КАМЕРА
Одлучила да ги тестира мажите со своите облини и... сосема непријатно се изненадила!
ИНТЕРВЈУ СИТЕ ИНТЕРВЈУА
Марјана Станојковска: Секси танцот кај Жаре беше мој предлог!
Една од најубавите македонки која секогаш зрачи со својата убавина, сексипил, шармантност! Во ова интервју може да прочитате каде се може да ја сретнете Марјана...
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

10 славни „спонзоруши“ – Тие се во брак само поради пари
Луѓето кои своите материјални интереси сакаат да ги постигнат преку љубовни односи ги имало отсекога...
ЛОНДОН
Принцот Хари проговорил за смртта на принцезата Дајана: Се каам што молчев 16 години
РАСИПНИЧКИ ЖИВОТ
Тајниот живот на шеиците: Тие се зависни од секс, дроги, автомобили...
СЕЛЕБРИТИ
Пластика или природа? Дали е возможно за една жена со ваква градба да има ваков задник!?
СРБИЈА
Тага од Србија до Швајцарија: Ова се девојчињата кои настрадале од ударот на гром

ВИДЕО
Ова е уште само еден доказ во низата, зошто не треба да се задевате и да предизвикувате разлутен бик!
Еве зошто на девојчиња од 10 години не треба да им се дава калашников во раце!
Како изгледаат секојдневните проблеми на луѓето што играат Pokemon Go?

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

ФОТО
2016 iPhone Фото Награди: Доказ дека за добра фотографија не треба скапа камера
Откријте го разновидниот животински свет на Борнео
Запознајте го малиот Попај: Некогаш бил напуштено кутре во мизерна состојба, а сега ужива во вкусна храна од која ќе ви потечат лиги!

ПЛАНЕТА

Тужба тешка 600 милиони долари: Американската морнарица обвинета за пиратерија!
Американската морнарица неовластено и без договор за лиценцирање користела софтвер на голем број на ...
ТЕХНОЛОГИЈА
Се појавија првите информации за новиот Galaxy S8
БОЛИВИЈА
Во Боливија пронајден отпечаток од стапало на диносаурус - широк 1,2 метри
ТЕХНОЛОГИЈА
Русија е на прагот на „голем напредок" на полето на вештачката интелигенција

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ЖИВОТНИ ПРИКАЗНИ
Овој човек вежба со вештачко срце во својот ранец! Тој е тешко болен, но погледнете ги тие мускули!
БЕЗ ПРЕДРАСУДИ
Нејзиното породување го погледнаа 54 милиони луѓе. Дали сте и вие помеѓу нив?
МИНХЕН
Терористите убиваат низ цел Минхен: Најмалку 15 мртви, пукаат од кров и на улица
ПРЕМИУМ МОДЕЛИ
"Седумка" со ласери и потрошувачка од два литра на 100 километри!
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2016 Контакт    Маркетинг   Импресум