АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Екстремно војничко вежбање во теретана
Утринско раздвижување? Ова е многу повеќе од тоа!
 ЗАНИМЛИВОСТИ
Аматер предизвикува професионален борец: Погледнете како завршило тоа
Еден маж од Русија, кој работи како обезбедување, решил да ги вкрсти копјата со професионален ММА борец. Како минал овој рекреативец, можете да видите во видеото.
01.11.2016, 11:43

МОТОЦИКЛИЗАМ
“Бајкери” нудисти: Тие соблекле сè од себе, оставајќи ги градите да се “брануваат”, a се гледало и...
Ним очигледно не им пречел ниту дождот, ниту пак ниската температура, за да го изведат својот перформанс.
31.10.2016, 17:04

ЗАНИМЛИВОСТИ
Зошто овие места во светот ги нема на Гугл Мапс?
Не сите места се отворени за јавноста од очигледни причини – владите и тајните друштва ни кријат многу работи, барем така веруваат теоретичарите на завери. Овие места на Гугл Мапс се појавуваат пикселизирани, замаглени, а понекогаш и целосно избришани – едноставно цензурирани.
28.10.2016, 16:30

АВТОМОБИЛИ
Блиндирано “чудовиште” на тркала: Ваков луксуз отпорен на куршуми сè уште не сте виделе
Дали би сакале да се повозите во едно вакво возило? Ако ве интересира цената, таа изнесува околу 630.000 долари...
28.10.2016, 14:08

ПЛАНЕТА
Жена крвари на улица и бара тампон: Погледнете ја само реакцијата на минувачите!
Таа најпрво се жали на болки во стомакот, за потоа да започне и обилно да крвари... Па како би изреагирале вие во ваква ситуација? Во овој случај на оваа девојка буквално никој не и' помогна, освен една жена... Секако дека се работи за глума, но...
27.10.2016, 17:31

АВТОМОБИЛИ
Како не треба да излегувате од перална за автомобили?
Дека навистина е можно некој да направи и ваква глупост, потврдува и видеото во продолжение, само не ни е јасно што возачот сакаше да направи после излегувањето од пералната?
27.10.2016, 12:22

ЗАБАВА
Лапни-голтни. Оваа жешка русокоса успеа да го голтне... цел!
Вакво нешто не може да направи секој. А потребна е и голема храброст, како и лудости, за да се направи нешто вакво...
26.10.2016, 17:14

ЗАБАВА
Десет шокантни животински мутанти
Погледнете ја листата составена од десет најлуди животински мутанти кои навистина постојат!
26.10.2016, 14:54

ЗАБАВА
Ова е еден бизарен, луд и многу глупав спорт
Овие мажи се удрија по еднаш, но тоа не беше страшно. По третата шлаканица, послабиот маж полека почна да ја губи свеста.
25.10.2016, 17:09

ФУДБАЛ
Почнаа да се радуваат, но топката им застана...
Во втората минута од дуелот од српската лига Запад, помеѓу меѓу ФАП и Златибор, голманот веќе бил совладан. Топката одела кон голот, а фудбалерите имале причина за славење. Сепак, додека гостинските фудбалери се радуваа, топката на лошиот терен заглави во калта...
25.10.2016, 16:12

ЗАБАВА
23 примери на мачки кои не се плашат и од најголемите предатори
23 примери на мачки кои не се плашат и од најголемите предатори
23.10.2016, 16:39

ВЕСТИ
Доживеал срцев удар по 24 испиени Red Bull пијалоци (+18)
Погледнете језиво видео и реакција на телото на еден 38 годишен маж по испиени 24 Red Bull пијалоци во период од 18 часа. Глетката е страшна!
23.10.2016, 16:34

ЗАБАВА
Фамилијата која живее со 11 големи кафеави мечки
Многу родители имаат проблем со дисциплината во нивниот дом, воглавно поради темпераментните деца. Џим и Сузан Ковалчик го немаат тој проблем иако нивниот трет член на семејството е огромна Кодиак кафеава мечка. Тие се големи борци за заштита на животните, а во моментот со нив живеат дури 11 различни видови на мечки.
21.10.2016, 18:04

ЗАНИМЛИВОСТИ
Што појадува светот?
Кроасани и кафе, сланина и палачинки, овошна салата, овесна каша, ориз и зеленчук, бели печива, јајца и колбаси… Погледнете што се нуди за појадок во различни краишта на светот и размислете дали тоа е подобро од парче леб со ајвар и биено сиренце.
20.10.2016, 12:26

ПЛАНЕТА
Каква боја е Сонцето?
НАСА објави поучно и забавно видео преку кое објаснува кои се сите бранови должини, кои се невидливи со голо око, но можат да се видат со телескоп.
20.10.2016, 12:24

ЗАНИМЛИВОСТИ
Запознајте го црвот-лента кој има исклучителна способност за ловење
Дали сте подготвени да го видите црвот-лента кој наликува како вонземско суштество. Имено, неговата кожа е леплива и пленот го лепи и убива со помош на специјалниот лигав гел кој е по целото негово тело.
19.10.2016, 16:56

Прва ... 45678910 ... Последна
НАЈГЛЕДАНИ

Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ТЕНИС
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
МОТОЦИКЛИЗАМ
Овој мотоциклист дефинитивно успеа да ја измами смртта!
СПОРТ
Како Матрикс: Овој кик-боксер избегна удар во глава во стилот на Нео
ЕРОТИКА
Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум