АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Јапонски играч на билјард дава одлично интервју - на некаков англиски
Наојуки Ои е професионален играч на билјард. Кога новинарот приоѓа да му постави неколку прашања, Наојуки вели "инглиш, но проблем". Сепак, на видеото проверете дали имало проблем или не...
 ЗАБАВА
Ова куче е можеби најдобриот беби-ситер на светот
Вистински пример дека кучињата и малите бебиња се согласуваат одлично, е францускиот булдог Руперт. Како што се гледа на видеото, Руперт ќе направи се што може, само да го насмее својот мал пријател.
20.02.2017, 16:31

АВИОН
Креативно: Како да имате секс во авион, а да не ве забележат
Секс во авион, навистина звучи примамливо. Овој пар започнува лажна расправија со која им го одвлекува вниманието на патниците, па за да не се караат пред сите, одат во тоалетот на леталото. А таму, се случува нешто сосема друго...
17.02.2017, 16:14

ЗАБАВА
Сакаше да направи вежба, па "штиклата" и се заглави на таванот!
Оваа девојка пред камерата сакаше да ја покаже својата еластичност, но нешто тргна на лошо. Кога ја крена ногата преку глава, нејзината висока потпетица се заглави на таванот. На помош со алати пристигна и еден нејзин пријател, но не можел да помогне. Иако лесно може да се забележи дека станува збор за глума, видеото е хит на интернет и вреди да се погледне.
17.02.2017, 16:01

АТЛЕТИКА
Колку треба да си малер, за да ти се случи ова?!
Овој атлетичар беше на прагот на победата. Му останаа уште неколку метри да дојде до посакуваното прво место. Но, мораше да се соочи со една неочекувана пречка, а како изгледало тоа можете да погледнете во приложеното видео...
15.02.2017, 16:21

РЕКОРД
Не правете го и вие ова: Овој човек закова 38 шајки - со глава
На видеото можете да видите дел од една италијанска емисија, на која американскиот борач Џон Фераро кова 38 шајки со своето чело. Можеби мислите дека и вие го можете истото, но треба да знаете дека Фераро има три пати подебел череп од просечниот човек. Погледнете како тој успева во својата намера за во период од 2 минути.
15.02.2017, 16:13

СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
На натпревар во ски-скокови во Словенија, кинеската натпреварувачка Ксинјуе Чанг се повреди при тежок пад. Таа се сопна уште пред да го изведе скокот, а со оглед на тоа што падот не беше од голема висина, таа мина без посериозни повреди.
14.02.2017, 15:14

ЗАБАВА
Кога скриената камера ќе тргне на лошо: Девојка доживува оргазам пред мајката на своето момче
Оваа актрактивна млада жена, на потешкиот начин научи дека не треба да носи гаќички со вибратор ако сака да остави добар впечаток кај мајката на своето момче. Познатиот "ЈуТјубер" Рајан Хамилтон ја натерал својата убава девојка да ги облече вибрационите гаќички кои се управуваат со далечински управувач, а како завршило сето тоа можете да погледнете на приложеното видео...
14.02.2017, 15:08

ХАРД-КОР ДЕВОЈКА
Да им се чудите на очите: Оваа девојка може да натпие и маж
На видеото кое е вистински интернет хит, се гледа девојка која пие 4 литри пиво за помалку од 2 минути. Оваа техника можеби им е повеќе позната на момчињата, но каква и да е техниката, веројатно никогаш не е паметно да испиете толкава количина на алкохол во толку краток период. Не знаеме дали успеала да стане од столчето, но знаеме дека може да натпие и маж.
13.02.2017, 16:52

ЕРОТИКА
Во стилот на Шерон Стоун
Небитна за нас девојка, при едно гостување во телевизиско ток-шоу на публиката и покажала како тоа се прави во стилот на Шерон Стоун... Погледнете го нејзиниот перформанс.
13.02.2017, 14:12

ЗАБАВА
Ова е можеби најстрашното видео кое ќе го погледнете денес
42-годишната Селви се разбудила на сред ноќ бидејќи ја чешал носот, и чувствувала како "ѝ гори" во главата. Кога отишла на лекар, ѝ пронашле лебарка во черепот, и тоа во пределот меѓу очите. Кога ја извадиле од таму, за чудо, лебарката сè уште била жива. Докторите велат дека ако Селви го игнорирала чешањето, инсектот ќе умрел, и ќе предизвикал ифекција на нејзиниот мозок.
09.02.2017, 16:35

ЗАНИМЛИВОСТИ
Карактеристики на банкнотата од 200 денари
Погледнете ги карактеристиките на банкнотите во апоени од 200 денари кои Народната банка на Република Македонија ги пушти во оптек на 15-ти декември 2016 година.
09.02.2017, 12:58

ЗАБАВА | ПЛАНЕТА
Дали би ѝ направиле вакво нешто на вашата девојка!?
Овој пар од Русија буквално "виси" на облакодери во Дубаи - само за да направат уникатни фотографии, без употреба на јажиња и без никакво дополнително сретство за безбедност. Па, или момчето има некаков "проблем" што ја принудува својата девојка на нешто вакво, или пак таа e "луда" што прифатила да биде дел од оваа лудост...
07.02.2017, 17:15

ЈУЖНА КОРЕЈА
Хит на интернет: Кога ќе се случи несреќа во тунел во Јужна Кореја
Доколку нешто вакво се случи кај нас, нервозата и расправиите кај речиси сите учесници во сообраќајот ќе бидат неминливи, што можеби е ѝ нормално...Или не е? Ова видео предизвика чудење и изненаденост кај многумина. Изгледа дека возачите во Јужна Кореја се однесуваат поинаку, и на начин кој чуден за нас.
06.02.2017, 15:58

СПОРТ
Како Матрикс: Овој кик-боксер избегна удар во глава во стилот на Нео
Во приложеното видео можете да видите како ММА борецот Рафаел Атаман Физиев избегнува удар во главата, буквално со натчовечка вештина. За време на борбата во Тајланд избегнува неверојатен удар во главата од својот противник Соргра Печиндее, навалувајќи се речиси 45 степени наназад. Импресивни рефлекси и фокус...секоја чест.
03.02.2017, 16:37

МОТОЦИКЛИЗАМ
Овој мотоциклист дефинитивно успеа да ја измами смртта!
Дали обожувате да возите мотоцикл и да уживате во адреналинските авантури? Тогаш дефинитивно ќе мора да научите и како да ја измамите смртта – ако такво нешто не дај Боже ви притреба. Овој мотоциклист со сигурност добро ја совладал таа лекција...
02.02.2017, 17:24

ЗАБАВА | ЗАНИМЛИВОСТИ
Погледнете како пукаат пуканките - на импресивна забавена снимка!
Кога ќе видите како пукаат пуканките - снимено со камера која снима 30.000 фрејмови во секунда - со сигурност ќе бидете импресионирани. Подгответе си пуканки и уживајте во овој видео запис!
02.02.2017, 17:19

12345678910 ... Последна
НАЈГЛЕДАНИ

Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
ТЕНИС
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
МОТОЦИКЛИЗАМ
Овој мотоциклист дефинитивно успеа да ја измами смртта!
СПОРТ
Како Матрикс: Овој кик-боксер избегна удар во глава во стилот на Нео
ФУДБАЛ
Ваков гол сигурно никогаш немате видено!

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум