АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Сакаше да направи вежба, па "штиклата" и се заглави на таванот!
Оваа девојка пред камерата сакаше да ја покаже својата еластичност, но нешто тргна на лошо. Кога ја крена ногата преку глава, нејзината висока потпетица се заглави на таванот. На помош со алати пристигна и еден нејзин пријател, но не можел да помогне. Иако лесно може да се забележи дека станува збор за глума, видеото е хит на интернет и вреди да се погледне.
 ЗАНИМЛИВОСТИ
Карактеристики на банкнотата од 200 денари
Погледнете ги карактеристиките на банкнотите во апоени од 200 денари кои Народната банка на Република Македонија ги пушти во оптек на 15-ти декември 2016 година.
09.02.2017, 12:58

БЕЗБЕДНОСТ НА ПАТОТ
По ова видео, секогаш ќе го чистите мразот од својот автомобил
Обично мислиме дека е доволно да го исчистиме мразот само од шофершајбната, бидејќи тоа да доволно за да го гледаме патот пред очите. Но, ова видео дефинитивно ќе ве убеди дека не е безбедно да возите со мраз на автомобилот, посебно за другите учесници во сообраќајот.
23.01.2017, 16:36

ПЛАНЕТА | ЖИВОТИНСКИ СВЕТ
Тој е конечно снимен: Погледнете како изгледа реткиот морски змеј
Истражувачите неодамна успеале да го снимат новиот претставник на семејството на иглести риби – виолетовиот морски змеј. Овој нов вид за првпат беше откриен во 2015 година, но тогаш истражувачите дојдоа до заклучокот врз основа на експонат од австралиски музеј. Но, овој видео запис е пак конечна потврда за неговото постоење.
17.01.2017, 17:11

ЅИД
Овие градежни работници навистина се забавуваат на работното место
Некои работници сакаат што е можно побрзо да завршат и да одат дома, а други си играат домино и одлично се забавуваат. Како и да е, нивната техника на изградба на овој ѕид дефинитивно ќе ве воодушеви.
28.12.2016, 16:50

КАЗАХСТАН
Што сè ќе направи еден Русин за љубов
Ова видео ни доаѓа од Казахстан. Главниот актер во видеото, наводно Русин, со својот автомобил влегол во аеродромот, со надеж дека ќе ја пронајде девојката која му раскинала и заминала од нивниот заеднички одмор.
27.12.2016, 16:36

ВИРТУЕЛНО ВИДЕО
Решил на својата мајка да ѝ пушти виртуелно порно...Погледнете ја нејзината реакција
Очилата за виртуелна реалност се вистински хит, и сите сакаат да погледнат низ нив. Тоа го направила и мајка му на Адам. Од сите видеа на располагање, таа пуштила порно. Нејзината реакција е вистински хит.
23.12.2016, 15:50

ПЛАНЕТА | ЖИВОТ
(18+) Топ 5 шокантни смртни случаеви "уловени" со камера
Оваа топ 5 листа дефинитивно не ја препорачуваме за оние со послабо срце...
20.12.2016, 16:38

ЈАПОНИЈА
Сообраќајна култура за каква може да сонувме: Премиерот на Јапонија се приклучува во сообраќајот
И додека во Европа и на Балканот се создава невиден метеж додека минува протколот на државниците, тоа во Јапонија дефинитивно не е случај. На приложеното видео можете да погледнете за што станува збор.
20.12.2016, 16:30

ФУДБАЛ
Ова се најсмешните фудбалски моменти оваа година
Како и секоја година, така и оваа, во фудбалскиот свет имаше многу комични моменти кои кружеа на интернет.
14.12.2016, 16:59

ЗАБАВА
Колку е "валкан" вашиот ум
Ова е еден краток и едноставен тест за перверзни умови. Дали на прво на сликата гледаш девојка со раширени нозе? Тогаш, има мал проблем...
13.12.2016, 17:01

ЗАНИМЛИВОСТИ
Еве зошто се вели "јак како бик"
Огромниот бик налетал на теренско возило во Гвадалахара и за малку ќе го распарчел. На приложеното видео можете да видите зошто се користи изразот "јак како бик".
07.12.2016, 16:55

ТАЈВАН
Страшна сообраќајна несреќа: Возеше во спротивен правец, а потоа...
На приложеното видео можете да видите една брутална сообраќајка во Тајван. Возилата се судриле директно, и се разлетале преполовени на автопатот. Налетува и трето возило, но возачот закочи на време...
29.11.2016, 17:14

ЗАБАВА
Се возеле по завеан пат, па пред нив се појавило нешто чудно...
Ова видео било снимено на пат затрупан со снег, во делот во Русија во кој луѓето неколку пати раскажувале приказни дека виделе Јети...Погледнете го и ова видео, па уверете се самите.
23.11.2016, 17:03

ШОУБИЗНИС
Магионичар плукаше жаби од уста и го шокираше Дрејк
Познатиот американски магионичар Дејвид Блејн изведе трик во кој плукаше жаби од уста. Дрејк требаше да замисли мало животно што може да го собере во неговата рака, а Шапел да го нацрта. Откако сите потврдија дека цртежот наликува на жаба, Блејн им приреди незаборавно шоу.
21.11.2016, 17:05

ПЛАНЕТА | ЗАНИМЛИВОСТИ
Пример за јапонска ефикасност: Како изгледа санирањето на гигантската дупка во Јапонија во видео од 2 минути?
Ова е еден типичен пример за тоа што точно значи кога ќе се каже јапонска ефикасност – работниците и во овој случај работеле без прекин и успеале да ја затворат огромната дупка за само неколку денови.
17.11.2016, 17:02

ЗАНИМЛИВОСТИ
Како најлесно да хакнеш компјутер?
Дали некогаш сте посакале да влезете во туѓ компјутер, или да ги прочитате пораките на вашиот партнер на Фејсбук. Погледенете го видеото и видете како треба...
10.11.2016, 17:03

12345678910 ... Последна
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Јапонски играч на билјард дава одлично интервју - на некаков англиски
Наојуки Ои е професионален играч на билјард. Кога новинарот приоѓа да му постави неколку прашања, Наојуки вели "инглиш, но проблем". Сепак, на видеото проверете дали имало проблем или не...
ЗАБАВА
Ова куче е можеби најдобриот беби-ситер на светот
АВИОН
Креативно: Како да имате секс во авион, а да не ве забележат
ЗАБАВА
Сакаше да направи вежба, па "штиклата" и се заглави на таванот!
АТЛЕТИКА
Колку треба да си малер, за да ти се случи ова?!
РЕКОРД
Не правете го и вие ова: Овој човек закова 38 шајки - со глава
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ЗАБАВА
Кога скриената камера ќе тргне на лошо: Девојка доживува оргазам пред мајката на своето момче

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум