АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго
За американската водителка Џени Скордамалија голотијата не е новитет, па таа секогаш ги развеселува своите фанови со провокативните изданија на своите емисии. Овој пат, таа пред камерите ги покажала голите гради под проѕирната тоалета, но и меѓуножјето.
 ЕРОТИКА
Во стилот на Шерон Стоун
Небитна за нас девојка, при едно гостување во телевизиско ток-шоу на публиката и покажала како тоа се прави во стилот на Шерон Стоун... Погледнете го нејзиниот перформанс.
13.02.2017, 14:12

ЕРОТИКА
Нов тренд се шири на интернет. На машките дефинитивно ќе им се допадне и тоа многу!
Позади новиот интернет тренд #Booblugea нема посебна филозофија. Мажи (или жени) пијат пијалок кој се лизга низ убави женски облини... Резултатот е прилично интересен за гледање, а зависи од големината и формата на градите на девојката која го пружа задоволството.
06.06.2016, 18:56

ЗАБАВА / ЕРОТИКА
Колку е перверзен вашиот ум? Десет фотографии кои ќе го докажат ова тврдење!
Очите и мозокот се во неразделна врска, а доколку очите не видат до крај, вашиот мозок ќе ја комплетира сликата докрај. Следната компилација од фотографии докажува дека повеќето луѓе имаат 'перверзен ум'!
07.03.2016, 14:59

ЕРОТИКА
Ова е Татиата Кожевникова (42), сопственичка на најсилната вагина на планетата
Татиата Кожевникова (42), по потекло русинка, е жената која го држи рекордот на најсилна вагина на светот. Таа со своите гениталии успева да подигне тежина од неверојатни 14 килограми, а својата вештина ја стекнала благодарение на Кегелови вежби, веднаш по породувањето. Како изгледаат овие вежби погледнете на видеото што следува.
23.02.2016, 21:01

ЕРОТИКА / ЗАБАВА
Ова се 10-те најжешки ѕвезди на Инстаграм пред пластична операција
Растот на популарноста на социјалните мрежи роди нови таканаречени 'Инстаграм ѕвезди' чија главна цел е да изгледаат убаво и привлечно. На тој начин привлекуваат луѓе што ги следат, а потоа следуваат и спонзорите. Погледнете некои ѕвезди како изгледале пред пластичните операции.
17.02.2016, 16:22

ЕРОТИКА
Ги доведува жените до оргазам со помош на тантричка масажа
21.01.2016, 15:57

ЕРОТИКА
Научете како правилно се врзува машна (ако ве држи концентрацијата)
Youtube каналот Twins Tips посветен на учење со најдобар (или најлош) можен метод: Со помош на женски гради.
15.01.2016, 15:25

ЕРОТИКА
Неверојатно реално: Погледнете како изгледа вистински виртуелен порно филм
Една од најголемите американски компании за продукција на порнографски филмови, Naughty America, на саемот за потрошувачка електроника во Лас Вегас, го претставила првиот вистински виртуелен порно филм.
11.01.2016, 12:32

ЕРОТИКА
Прошетала гола, а никој не ја забележал
Направила експеримент. Прошетала гола со 'Body Paint' фармерки, но никој не успеал да ја забележи.
13.11.2015, 15:32

ЕРОТИКА
12 минути празник за очи
Велат дека гледање во морска шир ги релаксира и опушта вашите очни мускули и нервен систем. Ние велиме ова видео е помоќен стимуланс.
28.10.2015, 17:37

ЕРОТИКА
Кои српски спортистки имаат најсексипилни стомачни мускули!
Српскиот видео сервис Clip.rs направил избор на српски спортистки со најсекси стомачни мускули. Погледнете го пописот.
22.10.2015, 15:51

ЗАБАВА
Кога ултра згодниот задник станува секојдневен
Кога ултра згодниот задник станува секојдневен "проблем"!
10.10.2015, 19:56

ЕРОТИКА
Згодна бразилка на 'Flyjet' и GoPro камера прикачена позади... мх..мх...
Згодна бразилка на 'Flyjet' и GoPro камера прикачена позади... мх..мх...
05.10.2015, 11:32

ЕРОТИКА
Најсексипилниот начин да се направи вкусна пица!
Најсексипилниот начин да се направи вкусна пица!
20.09.2015, 10:56

ЕРОТИКА
Женската секси долна облека низ годините
04.09.2015, 12:32

ЕРОТИКА
Хана Дејвис за Sport Illustrated 2015
Американскиот фешн модел Хана Дејвис (25) се соблече и снимаше едиторијал за Sport Illustrated 2015. Таа е родена во Сојузната Американска Држава 'Virgin Islands', а со мода започнала да се занимава од свои 17 години.
26.08.2015, 17:28

12345678910 ... Последна
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Овој скијач никогаш не видел снег, а учествува на СП во крос кантри
На светското првенство во нордиски дисциплини кое се одржува во Финска, еден скијач од Венецуела е еден од поинтересните натпреварувачи.Имено, Адријан Солано никогаш во животот не видел снег, а учествувал на трката во крос кантри. Дека прв пат гледа снег било очигледно на патеката, со оглед на тоа дека неколку пати паѓал. Интересен е и фактот дека пред првенството се обидел да тренира во Шведска, но тамошните власти го депортирале бидејќи сметале дека е илегален имигрант.
ЈАЈЦЕ
Тешко на кокошката: Сте виделе ли некогаш јајце во јајце?
ЗАБАР
Кај овој забар нема од што да се плашите
ЕРОТИКА
Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго
БИЛЈАРД
Јапонски играч на билјард дава одлично интервју - на некаков англиски
ЗАБАВА
Ова куче е можеби најдобриот беби-ситер на светот
АВИОН
Креативно: Како да имате секс во авион, а да не ве забележат
ЗАБАВА
Сакаше да направи вежба, па "штиклата" и се заглави на таванот!

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум