АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
04.01.2017 | 16:30
Извор: Точка
Прочитано: 22233 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Убавата Јасмин Волц ќе учествува во британското "VIP" реално шоу, а уште пред влегувањето во куќата привлекла големо внимание.


Овие денови, во првата недела од новата година, во Велика Британија ќе започне "VIP Big Brother", во кој ќе се најде и американската актерка и "ријалити" ѕвезда, 34-годишната Јасмин Волц.


Токму пред самиот влез во реалното шоу, домашното видео на Јасмин се појавило на интернет, па убавата бринета привлекла големо внимание...Случајност или не?


Филмот за возрасни Јасмин го снимила со своето момче на Денот на заљубените, а тој се појавил на најпопуларната порно-страна на светот, "Pornhub".
Во филмот актерката го задоволува момчето, додека на себе има секси долна облека.


Инаку, Јасмин е позната по тоа што во 2010. година ја претепала Линдзи Лохан, но и по љубовната авантура со актерот Дејвид Аркет, додека бил во брак со колешката Кортни Кокс. Во 2004. година била уапсена поради поседување на дрога, а излегувала и со бројни познати личности, меѓу кои и актерот Крис Пајн.


Учествувала и во американското издание на "Големиот брат", а ова е една од жешките снимки од тогашното реално шоу:

НАЈНОВО ОД ЕРОТИКА  
ЕРОТИКА
Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки
Мирта Соса, зајачица на „Плејбој“ од Парагвај која минатата година ветила дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на Шампиони, сега го исполни тоа ветување, а навивачите ја прогласиле за најубава навивачка во минатата година.
16.01.2017, 17:10


ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
Прилично ни е јасно дека снимањето на секс сцени не може секогаш да помине без проблеми, а неуспешните сцени не се реткост ниту во филмовите за возрасни.
12.01.2017, 20:32


ЕРОТИКА
Од Плејбој на Инстаграм: Кејтлин Андерсон е секси принцеза на социјалните мрежи
Американската убавица Кејтлин Андерсон е позната принцеза на социјалните мрежи која се прослави благодарение на снимките кои се објавени во легендарниот „Плејбој“.
05.01.2017, 18:37


ЕРОТИКА
Руската Ким Кардашијан е опасно секси!
Руската Ким Кардашијан, атрактивната бринета Анастасија Квитко, редовно ги чести обожавателите на Инстаграм со провокативни фотки...
30.12.2016, 18:52


НИКОГАШ ПОСЕКСИ
Деколтето на српската старлета никогаш не било побујно
Српската старлета се откажала од намалување на градите, откако лекарите ѝ кажале дека нема потреба да ги вади силиконите доколку се здебели. На висина од 178 сантиметри, Сораја има 54 килограми.
27.12.2016, 12:23

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
Убавата Јасмин Волц ќе учествува во британското "VIP" реално шоу, а уште пред влегувањето во куќата ...
ЕРОТИКА
Уживајте во овие „жешки“ празнични селфија на Инстаграм
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
НИКОГАШ ПОСЕКСИ
Деколтето на српската старлета никогаш не било побујно
ЕРОТИКА
Кои се и колку заработуваат најскапите ескорт дами на светот?

ВИДЕО ВЕСТИ

Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки
Мирта Соса, зајачица на „Плејбој“ од Парагвај која минатата година ветила дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на Шампиони, сега го исполни тоа ветување, а навивачите ја прогласиле за најубава навивачка во минатата година.
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
ЕРОТИКА
Жежок секс: Српски актери во најексплицитните сцени досега (18+)
ЕРОТИКА
Ѝ пришол одзади и ја „залепил“ за стаклото: Нивниот див секс на прозорец го гледал целиот град

ФОТО  
Популарни и контроверзни: Фотографиите на Helmut Newton

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ЕРОТИКА
Раскошни облини кои излудуваат милиони луѓе: Таа е сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм
ГОЛЕМ БРАТ
Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
ЕРОТИКА
Уживајте во овие „жешки“ празнични селфија на Инстаграм
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: