АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
-6
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
Деколтето на српската старлета никогаш не било побујно
27.12.2016 | 12:23
Извор: Точка
Прочитано: 17947 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Српската старлета се откажала од намалување на градите, откако лекарите ѝ кажале дека нема потреба да ги вади силиконите доколку се здебели. На висина од 178 сантиметри, Сораја има 54 килограми.

30-годишната Сорија Вуќелиќ на Инстаграм се пофалила дека тренира јога. Сепак, тренингот останал во втор план, бидејќи на фотографиите доминираат нејзините бујни гради, кои, изгледа, никогаш не биле поголеми.

#yogatime 🔔

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on
Потсетуваме, српската старлета пред неколку дена посетила естетски хирург за да ги намали усните. Од намалување на градите се откажала, откако лекарите ѝ кажале дека нема потреба да ги вади силиконите доколку се здебели. На висина од 178 сантиметри, Сораја тежи 54 килограми. Градите ѝ се "петка".

💋

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on
Покрај тоа што ги зголемила градите, Сораја го намалила носот, ги зголемила усните, ги средувала забите и ставала хијалуронски филери во образите.

🦂♛♚

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on


НАЈНОВО ОД ЕРОТИКА  
ЕРОТИКА
Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки
Мирта Соса, зајачица на „Плејбој“ од Парагвај која минатата година ветила дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на Шампиони, сега го исполни тоа ветување, а навивачите ја прогласиле за најубава навивачка во минатата година.
16.01.2017, 17:10


ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
Прилично ни е јасно дека снимањето на секс сцени не може секогаш да помине без проблеми, а неуспешните сцени не се реткост ниту во филмовите за возрасни.
12.01.2017, 20:32


ЕРОТИКА
Од Плејбој на Инстаграм: Кејтлин Андерсон е секси принцеза на социјалните мрежи
Американската убавица Кејтлин Андерсон е позната принцеза на социјалните мрежи која се прослави благодарение на снимките кои се објавени во легендарниот „Плејбој“.
05.01.2017, 18:37


ГОЛЕМ БРАТ
Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
Убавата Јасмин Волц ќе учествува во британското "VIP" реално шоу, а уште пред влегувањето во куќата привлекла големо внимание.
04.01.2017, 16:30


ЕРОТИКА
Руската Ким Кардашијан е опасно секси!
Руската Ким Кардашијан, атрактивната бринета Анастасија Квитко, редовно ги чести обожавателите на Инстаграм со провокативни фотки...
30.12.2016, 18:52

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
Убавата Јасмин Волц ќе учествува во британското "VIP" реално шоу, а уште пред влегувањето во куќата ...
ЕРОТИКА
Уживајте во овие „жешки“ празнични селфија на Инстаграм
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
НИКОГАШ ПОСЕКСИ
Деколтето на српската старлета никогаш не било побујно
ЕРОТИКА
Кои се и колку заработуваат најскапите ескорт дами на светот?

ВИДЕО ВЕСТИ

Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки
Мирта Соса, зајачица на „Плејбој“ од Парагвај која минатата година ветила дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на Шампиони, сега го исполни тоа ветување, а навивачите ја прогласиле за најубава навивачка во минатата година.
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
ЕРОТИКА
Жежок секс: Српски актери во најексплицитните сцени досега (18+)
ЕРОТИКА
Ѝ пришол одзади и ја „залепил“ за стаклото: Нивниот див секс на прозорец го гледал целиот град

ФОТО  
Популарни и контроверзни: Фотографиите на Helmut Newton

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ЕРОТИКА
Раскошни облини кои излудуваат милиони луѓе: Таа е сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм
ГОЛЕМ БРАТ
Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"
ЕРОТИКА
Уживајте во овие „жешки“ празнични селфија на Инстаграм
ЕРОТИКА
Снимањето порно филмови не оди секогаш „како подмачкано“: Еве што се случува зад сцените
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: