АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
2
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАЗАНИМЛИВОСТИИНТЕРЕСНОИГРИ
Ова е неизбежно: Еве што се случува кога ќе ги оставите таткото и бебето сами дома
17.02.2017 | 16:20
Извор: Точка
Прочитано: 3575 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

На интернет кружи снимката на еден татко, на кој очигледно му било премногу досадно, па почнал да си игра со бебето.

Ова видео ги смее сите кои ќе го погледнат, се надеваме дека ќе ве насмее и вас.

Се работи за татко кој да останал сам дома со своето бебенце па одлучил малку да си поигра.

Тој носејќи го своето бебе на стомак му ги мрда рацете и нозете имитирајќи играње во ритамот на песна од Мајк Џексон.

Погледнете како изгледало тоа..

НАЈНОВО ОД ИНТЕРЕСНО  
ИНТЕРЕСНО
Парите да се вратат: Фатиме, Јанева и Ленче ја разбрануваа Златна Бубамара
Ние сме добра фора и за нас сите зборат.. Ние сме супер секси ние сме и на вести..
21.02.2017, 15:15


МАКЕДОНИЈА
Ладна и оваа година ќе ги испрати дечињата со најдобри цртежи во Дизниленд-Париз
Веќе трета година по ред „Ладна“ го започнува својот детски ликовен конкурс за избор на најдобрите цртежи кои ќе бидат наградени со незаборавно патување во парискиот Дизниленд. Оваа година темата на која децата ќе треба да цртаат е „Животните и водата“.
21.02.2017, 15:01


РУСИЈА
Погледнете како руските војници си играат со тенкови!
Руските воени игри 2017-та, како и секогаш, се спектакуларен настан.
20.02.2017, 09:41


ИНТЕРЕСНО
Мече или куче? Преслаткото животинче го разбранува интернетот
За точниот одговор не сме 100% сигурни ни ние самите, но ако нешто знаеме тоа е дека средбата со него не би поминала со непријатно гребење.
18.02.2017, 14:27


ИНТЕРЕСНО
Градите на послужавник: За време на интервју во живо покажа малку повеќе
Фејсбук се разгоре по гафот на актерката на која овој расеан потег не и попречи да продолжи со раговорот.
17.02.2017, 14:14

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Парите да се вратат: Фатиме, Јанева и Ленче ја разбрануваа Златна Бубамара
Ние сме добра фора и за нас сите зборат.. Ние сме супер секси ние сме и на вести..
ИСПОВЕД
Спиела со повеќе од илјада мажи: Австралиска проститутка го споделила своето искуство со јавноста
ЗАНИМЛИВОСТИ
На плажа се појавила преполовена ајкула - Ја изело мистериозно чудовиште многу пати поголемо од неа
ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ
Рушиме митови: Она што го знаете за кучињата можеби не е точно!
АРГЕНТИНА
Прекрасна глетка: На брегот на Аргентина пристигнаа милион пингвини

ВИДЕО ВЕСТИ

Парите да се вратат: Фатиме, Јанева и Ленче ја разбрануваа Златна Бубамара
Ние сме добра фора и за нас сите зборат.. Ние сме супер секси ние сме и на вести..
МАКЕДОНИЈА
Ладна и оваа година ќе ги испрати дечињата со најдобри цртежи во Дизниленд-Париз
АРГЕНТИНА
Прекрасна глетка: На брегот на Аргентина пристигнаа милион пингвини
ПОКРЕВАЊЕ СВЕСТ
Желка во агонија поради загадувањето на океаните со пластика

ФОТО  
Како се забавуваа децата пред да ги измислат паметните телефони?

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ШПАНИЈА
Камерман станал хит: Наместо лицето, ги снимал градите на натпреварувачката
ИСПОВЕД
Дрогирање и оргии под палубите – Еве како изгледа животот на работниците на крузери
МИСТЕРИЈА
Го обиколи целиот свет, но тука не сакал ни да стапне: Зошто Тито го избегнувал овој српски град?
РЕАКЦИЈА
Во текот на церемонијата во Кремљ се чула силна бука – Путиновото лице јасно покажува колку е спремен на сè
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: