АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАЗАНИМЛИВОСТИИНТЕРЕСНОИГРИ
На -20 во Кичево: Шише вода замрзна за неколку секунди во супермаркет
10.01.2017 | 11:29
Извор: Точка
Прочитано: 13733 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Кичевците не биле спречени од ниските температури, па решиле малку да се забавувааат

Екстремно ниските температури кои ја погодија нашата држава, не го заобиколија ни Кичево. Во овој град во западна Македонија температурата падна и до екстремни минус 20 степени.

Сепак, Кичевците не биле спречени од ниските температури, па решиле малку да се забавувааат и да направат едно интересно видео во супермаркет.

На видеото се гледа како шише со вода замрзнува за само неколку секунди. Интересниот настан бил снимен вчера.

НАЈНОВО ОД ИНТЕРЕСНО  
РУСИЈА
Погледнете како руските војници си играат со тенкови!
Руските воени игри 2017-та, како и секогаш, се спектакуларен настан.
20.02.2017, 09:41


ИНТЕРЕСНО
Мече или куче? Преслаткото животинче го разбранува интернетот
За точниот одговор не сме 100% сигурни ни ние самите, но ако нешто знаеме тоа е дека средбата со него не би поминала со непријатно гребење.
18.02.2017, 14:27


ИНТЕРЕСНО
Ова е неизбежно: Еве што се случува кога ќе ги оставите таткото и бебето сами дома
На интернет кружи снимката на еден татко, на кој очигледно му било премногу досадно, па почнал да си игра со бебето.
17.02.2017, 16:20


ИНТЕРЕСНО
Градите на послужавник: За време на интервју во живо покажа малку повеќе
Фејсбук се разгоре по гафот на актерката на која овој расеан потег не и попречи да продолжи со раговорот.
17.02.2017, 14:14


СКРИЕНА КАМЕРА
На водоводџијата му понудила орален секс, тој не знаел дека го снимаат...
Оваа приказна веројатно ви е позната. Млада девојка повикува водоводџија, а за услугите планира да му плати во натура. Звучи како почеток на порно филм, но станува збор за своевиден експеримент, за кој е заслужен ЈуТјуб каналот "To Catch a Cheater".
16.02.2017, 15:28

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Го обиколи целиот свет, но тука не сакал ни да стапне: Зошто Тито го избегнувал овој српски град?
И тоа не само Тито, туку и останатите државници ретко го посетувале овој град..
САД
Хоуп Шарлот Хикс е жената без која Трамп не може: Измислил ново работно место за неа?
ТЕТОВО
Крволочни миленичиња: Семејство од Тетово живее со волци! "Тие ни се како деца, луѓето се поопасни"
САД
Меланија не заслужува ваков третман: Уште еден потег на Трамп кој го разбесни светот!
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Сите знаеме дека не ја сакаше: Принцот Чарлс се оженил со Дијана под притисок и закани само поради ова

ВИДЕО ВЕСТИ

Желка во агонија поради загадувањето на океаните со пластика
Во ова видео, можете да видите како голема морска желка страда од пластична сламка која и се заглавила во нејзината малечка ноздрва.
САД
Меланија не заслужува ваков третман: Уште еден потег на Трамп кој го разбесни светот!
ТЕТОВО
Крволочни миленичиња: Семејство од Тетово живее со волци! "Тие ни се како деца, луѓето се поопасни"
РУСИЈА
Погледнете како руските војници си играат со тенкови!

ФОТО  
30 фотографии кои покажуваат колку всушност беше луда и откачена клубската сцена во 90-тите

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ШПАНИЈА
Камерман станал хит: Наместо лицето, ги снимал градите на натпреварувачката
ИСПОВЕД
Дрогирање и оргии под палубите – Еве како изгледа животот на работниците на крузери
РЕАКЦИЈА
Во текот на церемонијата во Кремљ се чула силна бука – Путиновото лице јасно покажува колку е спремен на сè
ЗАНИМЛИВОСТИ
Заработува 223.000 евра годишно како домар: Сите се чуделе како е тоа можно, додека не ја дознале неговатa тајна
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: