АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
24
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА
Ченинг Тејтум и сопругата не сакаат да го дознаат полот на бебето
05.02.2013 | 18:09
Извор: Точка
Прочитано: 5639 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Најсексапилниот маж на светот отсекогаш бил полн со изненадувања, но доживувањето кое штотуку му следува ќе биде најголемото изненадување досега.

Актерот и неговата сопруга Џена Деван-Тејтум, кои го очекуваат своето прво дете – решиле да го остават откритието за полот на детето до денот на раѓањето.

„Ќе бидеме изненадени, мислам дека ќе издржиме. Ова е едно од оние вистински изненадувања, кои секогаш го доловуваат ефектот“ – вели Ченинг.

Сепак, актерот се сомнева дали неговата сопруга може да го издржи исчекувањето.

„Таа е оној вид на личност што кога знае дека има изненадување, не се помирува додека не дознае што е“ – вели тој.

НАЈНОВО ОД СЕЛЕБРИТИ  
СЕЛЕБРИТИ
Верувале или не, ова е Чендлер од Пријатели: Актерот се запуштил, се здебелил и се вратил на коцкањето
Пери бил фотографиран на патот кон една аптека на Беверли Хилс, небричен, лошо облечен, а забележан е и вишокот на килограми на неговото тело.
28.04.2015, 15:22


СЕЛЕБРИТИ ДВОБОЈ
Славните сестри се пофалија со својот природен изглед: Која изгледа подобро без шминка?
Кендал Џенер станува сè позначајно име во светот на модата и покрај критиките дека младата манекенка е само уште едно "дете на славни лица". Дека тоа не е сосема така тоа го покажуваат многубројните ревии и кампањи кои се зад неа, а сега таа одлучи да ни покаже како изгледа и без шминка.
28.04.2015, 13:29


СЕЛЕБРИТИ
Врска со подземјето: Овие ѕвезди биле поврзани со мафијата!
Вујкото на Френк Синатра, Бејб Гараванте, бил член на мафијашката група Морети. Гараванте во 1921-та година бил осуден за убиство, бидејќи го возел автомобилот за бегство по вооружен грабеж.
28.04.2015, 13:16


БЕБЕ ОД ЕПРУВЕТА
Дали е ова најголемата тајна на британското кралско семејство? „Globe” објави дека принцезата Дајана има ќерка
За време на тестирањето на јајце клетките од принцезата Дајана, тие биле оплодени со сперматозоиди од идниот сопруг, принцот Чарлс, и после тоа ја објавиле веридбата. Ембрионите настанати од тестирањето требало да бидат уништени, но еден, наводно, сепак не бил.
27.04.2015, 21:11


СЕЛЕБРИТИ
Девојките ширум светот ќе се разочараат: Се ожени најпосакуваниот „вампир“ на светот
Актерот во серијата „The vampire diaries“, Иан Сомерхалдер, по кого лудуваат девјките ширум светот, овој викенд ја одвел пред олтар својата девојка и колешка Ники Рид, која исто така глумеше вампирка во популарната сага „Twilight”.
27.04.2015, 18:30

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Го заборавила градникот дома: Убавата Британка се прошетала со голи гради
Ѕвездата од реалното шоу каде и да се појави ги остава мажите без здив, но овој пат покажала малку п...
БЕБЕ ОД ЕПРУВЕТА
Дали е ова најголемата тајна на британското кралско семејство? „Globe” објави дека принцезата Дајана има ќерка
МК СЦЕНА
Мајката банкарка, таткото во јавен сектор - Каде се "Умните Глави" денеска?
СЕЛЕБРИТИ
Исповед на поранешна љубовница: Том Џонс спиел со 250 жени годишно
СЕЛЕБРИТИ
Девојките ширум светот ќе се разочараат: Се ожени најпосакуваниот „вампир“ на светот

ВИДЕО ВЕСТИ

Мајката банкарка, таткото во јавен сектор - Каде се "Умните Глави" денеска?
Сите што се носталгични по времињата кога се создаваа квалитетни македонски серии имаа можност да се потсетат на она кога "Умни Глави" беше една од најгледаните кај нас.
1 НА 1
Актерите од "Умни Глави" - 18 години подоцна!
МУЗИКА
Хajди Клум и Педро Паскал во жешки љубовни сцени!
МУЗИКА
Можете да ја замислите Бритни како го пее хитот на Ријана „Umbrella“? Овие мегахитови биле наменети за други пејачи

ФОТО  
Ќе ги препознаете ли: Славните личности во тинејџерските денови

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ТОЧКА ЕДИТОРИЈАЛ
Македонската актерка која ужива во својот стил: Мокра и секси, своја и авангардна
КАКОВ ПОДАРОК
Оваа Плејбој зајачица на момчето за роденден му подарила нешто за што другите мажи сонуваат
ПАРИЗ
Голи гради во Париз: Моника Белучи се прошетала со проѕирна кошула без градник!
СЕЛЕБРИТИ
Нов холивудски пар: Дали со фотографијата конечно ја потврдија врската?
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2015 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: