АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
2
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА
Немаат поим од глума, но се неверојатно богати! Ова се најнеталентираните холивудски актери
04.02.2017 | 15:38
Извор: Точка
Прочитано: 14111 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Иако овие холивудски актери заработуваат милиони, тие високо котираат на листите на најлоши холивудски актери, кои и покрај недостатокот на талент, непречено снимаат филмови.

Тори Спелинг


Ќерката на легендарниот холивудски продуцент Арон Спелинг, ја добила својата прва улога во хит серијата на нејзиниот татко – „Беверли Хилс 90210“. Преминувањето од малите екрани на големото платно било болно и неуспешно искуство за Тори, најмногу поради недостатокот на актерски талент, а публиката засекогаш ќе ја памети по улогата на Дона во споменатата тинејџерска серија. Благодарение на тоа што серијата имаше 10 сезони, Тори Спелинг стана планетарно популарна и неверојатно богата.

Адам Сендлер


Неколку години по ред комичарот Адам Сендлер беше номиниран за Златна малина, која им се доделува на најлошите филмски остварувања. Меѓутоа, во 2013 година, оваа награда помина во знакот на Сендлер кој за филмот "Grown Ups 2" доби дури осум номинации. Меѓутоа, факт е дека Сендлер е „тежок“ неверојатни 360 милиони долари, а неговиот просечен хонорар за филм изнесува 20 милиони долари.

Стивен Сигал


Мајсторот за боречки вештини и неприкосновен акционен херој во нискобуџетните холивудски филмови, не стигнал на големото платно благодарение на исклучителниот актерски талент. Напротив. Стивен Сигал станал актер благодарение на фактот дека ги владее боречките вештини, како што впрочем ни демонстрираше во секој филм. Тој има глумено во повеќе од 50 филмови, а Холивуд го направи милионер.

Дејвид Хаселхоф


Неспоредливиот Мич Бјукнен во серијата „Чувари на плажата“, актерот Дејвид Хаселхоф пропушти да го повтори успехот на серијата која го прослави. Тој има глумено во повеќе од 70 филмови и во секој од нив успешно се трудел да го сокрие својот талент за глума. Меѓутоа, дури и недостатокот на талент му донел големо богатство на Хаселхоф кое се проценува на 50 милиони долари.

Памела Андерсон


Таа ја започна својата кариера како Плејбој зајачица која ќе влезе во историјата на најпознатиот машки магазин како жената која се нашла на неговата насловна страница дури 14 пати. Потоа,се пресели на малите екрани каде што повторно глумеше секс бомба. Меѓутоа, улогата на Си Џеј Паркер во серијата „Чувари на плажата“ не беше доволна за Памела да го убеди светот дека е сосема „оперирана од глума“, па таа продолжи да снима серии и филмови.

НАЈНОВО ОД ФИЛМ  
ФИЛМ
„Suicide Squad 2” би можел да го режира Мел Гибсон?
Гибсон наводно е во почетни преговори околу режисерската позиција за продолжението на филмот.
21.02.2017, 20:11


ПОД РЕФЛЕКТОРИТЕ НА ЖИВОТОТ
Позади овие филмови се кријат вистински приказни
Овие прекрасни филмови се инспирирани од вистински животни приказни, па токму затоа и се толку популарни на големото платно.
21.02.2017, 17:41


ФИЛМ
„Основачот“: Како Мекдоналдс всушност станал гигант на денешницата
Ова е приказната за Реј Крок, трговски патник и одличен продавач кого комбинацијата на амбиција, упорност и немилосрдност го направиле вистински џин на денешницата.
20.02.2017, 19:30


ФИЛМ
Еден од најдобрите романтични филмови добива продолжение
Пред 14 години беше снимена една од најдобрите љубовни приказни на сите времиња. Овој филм и ден денес може без никаков проблем да измами солзи радосници на лицата на своите обожаватели.
17.02.2017, 19:30


ФИЛМ
Роман Полански се враќа во Лос Анџелес: Силувал малолетничка и побегнал?
Режисерот Роман Полански би можел да го дочека исходот од случајот од 1977-ма година. Го обвиниле за силување малолетничка па побегнал од таа земја и никогаш веќе не се вратил.
17.02.2017, 10:11

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Снимката од Анџелина Џоли која ја згрози јавноста
Не е тајна дека Анџелина Џоли сака да јаде инсекти, а своите кулинарски вештини им ги покажала и на ...
СЕЛЕБРИТИ
Пејачката Тове Ло на настап ја кренала маичката и ги покажала градите
СЕЛЕБРИТИ
Кој е типот на Џеј Ло? Нема да ви се верува кој славен маж го одбрала
СЕЛЕБРИТИ
Бритни Спирс објави разголена фотографија и го разбранува инстаграм: Се враќа на врвот?
СКОПЈЕ
"Фчерашни новости" со Златна бубамара на популарноста

ВИДЕО ВЕСТИ

Кој е типот на Џеј Ло? Нема да ви се верува кој славен маж го одбрала
Латино убавицата гостувала во „Ellen DeGeneres Show“ каде што морала да одбере кој од понудените славни момци најмногу ѝ се допаѓа. Комичарката ѝ ги понудила Ефрон, Стајлс, принцот Хари и Бредли Купер.
СЕЛЕБРИТИ
Снимката од Анџелина Џоли која ја згрози јавноста
ПОД РЕФЛЕКТОРИТЕ НА ЖИВОТОТ
Позади овие филмови се кријат вистински приказни
СЕЛЕБРИТИ
Кога фраер ќе пушти глас: Слушнете го Вин Дизел како пее

ФОТО  
30 фотографии кои покажуваат колку всушност беше луда и откачена клубската сцена во 90-тите

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ФИЛМ
Ова се најпровокативните секс сцени во филмската историја
ФИЛМ
Немаат поим од глума, но се неверојатно богати! Ова се најнеталентираните холивудски актери
СЕЛЕБРИТИ
Најминијатурното бикини на светот едвај го издржало бујното деколте на оваа убавица
СЕЛЕБРИТИ
Парот кој ги збуни сите: Кој е човекот покрај младата манекенка?
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: