АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА
Бред Пит повеќе нема да молчи и со изјавата за Анџелина ги „запали” медиумите: „Која добра мајка би им го направила тоа на децата?”
24.12.2016 | 12:51
Извор: Точка
Прочитано: 22714 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

На Бред Пит се чини дека му е доста од сè, па одлучил да возврати на нападите од актерката.

Откако е објавено дека Анџелина Џоли и Бред Пит се разведуваат, ниеден од нив двајца не зборуваше јавно за она што се случува. Меѓутоа, славниот актер одлучил да ја прекине тишината... и ги шокираше фановите нарекувајќи ја Џоли лоша мајка, пишува порталот „Story”.

Иако самите не се огласуваа, се чини дека речиси секој детал од разводот на најпознатиот холивудски пар е добро познат, вклучувајќи го и наводниот физички напад на Бред Пит на синот Медокс.


Актерот наводно под влијание на алкохол во текот на летото се расправал со неговиот најстар син и го нападнал, а Анџелина токму поради овој настан побарала развод и побарала Бред Пит редовно да се тестира на наркотици за да може да ги гледа децата. Значи, тоа беше причината поради која Анџелина Џоли доби „целосно физичко старателство“ над шесте деца кои ги добија таа и Бред Пит во текот на нивната 12-годишна врска.

Многумина шпекулираа дека зад сите медиумски натписи за нивниот конфликт стои Анџелина, која наводно го обвинува Бред за децата засекогаш да и` припаднат нејзе и да може да се пресели во Лондон, каде што ја чека политичка кариера.

Сè досега актерот мудро молчеше. Сепак, се чини дека на Бред му е доста од сè, па на суд упатил писмо за кое денес зборува целиот свет!


Имено, Бред во писмото кое во судот го доставил неговиот адвокат, побарал случајот Џоли – Пит да се запечати и ниеден детал од бракоразводната парница и расправата за старателство да не може да се најде во јавноста.

„Џоли очигледно нема никаков механизам за самоконтрола кој би спречил чувствителните информации да стигнат до насловните страници. Таа не сфаќа дека двајцата родители се славни личности и дека изнесувањето на „валканата облека“ во јавност не само што ги понижува шесте деца, туку ги доведува и во опасност“, напишал Бред Пит.

„Која добра мајка би ги изложила на тоа своите деца?“, се запрашал Пит.

НАЈНОВО ОД СЕЛЕБРИТИ  
СЕЛЕБРИТИ
Кејт Мос веќе на првиот ден од прославата изгледала „уморно”
Манекенката минатото лето ја раскина врската со фотографот бидејќи претерано излегувал и пиел. Му замерувала затоа што не можел да воспостави нормален однос со нејзината ќерка.
18.01.2017, 20:32


СЕЛЕБРИТИ
Преминала во ислам? Славната актерка го избришала профилот на Инстаграм и порачала - "Alaikum salam"
Најновиот потег на Линдзи Лохан шокирал речиси 6 милиони фанови.
18.01.2017, 13:25


СЕЛЕБРИТИ
"Валкана долна облека" на сите страни: По семејниот скандал, се појавила и секс снимка на славниот боксер
Познатиот и успешен боксер, Амир Кан, овие денови го потресуваат скандали. Прво пред неколку месеци се појавила информација дека неговите родители ја малтретираат неговата сопруга Фарјал бидејќи не живее во склад со исламските обичаи, а сега наводно се појавила и приватна снимка од самиот Амир, на која се гледа како тој мастурбира.
18.01.2017, 11:40


СЕЛЕБРИТИ
Жешко! Еве како ги поминала празниците руската Ким Кардашијан
Моделот Анастасија Квитко релативно неодамна стана славна во Русија, а медиумите поради нејзиното тело и раскошни облини ја споредија со американската старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан.
17.01.2017, 22:00


СЕЛЕБРИТИ
Го глумеше братот на Чарли Шин: Алан од „Два и пол мажи“ денес изгледа непрепознатливо
Актерот од популарната хумористична серија ја изгубил косата и пуштил брада. Џон Крајер почнал да ја губи косата уште додека се снимала серијата, па со спреј му го прскале темето за да прикријат дека станува ќелав.
17.01.2017, 17:10

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

"Валкана долна облека" на сите страни: По семејниот скандал, се појавила и секс снимка на славниот боксер
Познатиот и успешен боксер, Амир Кан, овие денови го потресуваат скандали. Прво пред неколку месеци ...
СЕЛЕБРИТИ
Преминала во ислам? Славната актерка го избришала профилот на Инстаграм и порачала - "Alaikum salam"
ФИЛМ
Марго Роби непрепознатлива во својот најнов филм за еден од најголемите спортски скандали во историјата
ФИЛМ
Овие актери фантастично ги пренесоа личностите на реалните луѓе кои ги глумеа
СЕЛЕБРИТИ
Кејт Мос веќе на првиот ден од прославата изгледала „уморно”

ВИДЕО ВЕСТИ

Liam Gallagher, Paul Kalkbrenner и Hardwell се првите ѕвезди на Exit!
Еден од најнаградуваните музичари на сите времиња, основачот и пејач на групата Oasis, Liam Gallagher, ќе го отвори EXIT фестивал во четврток, на 6-ти јули!
(18+) ФИЛМ
Канибалистичкиот филм “Raw” е толку ужасен што ги принудува луѓето да повраќаат и да се онесвестуваат!
ФЧЕРАШНИ НОВОСТИ
Лидерот на Неопределените ја откри платформата во „Фчерашни новости“
МК СЦЕНА
Жаре стана жител на Пехчево! Супер епизода од Еден на Еден

ФОТО  
Интимни фотографии од љубовта на Мишел и Барак Обама

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
СЕЛЕБРИТИ
Опасно секси! Сите гледале во нејзината позадина, а потоа се свртела...
СЛАВНИ ПАРОВИ
Пирс има 63 години и изгледа вака! Но вистинското изненадување е неговата жена!
СЕЛЕБРИТИ
Славниот кошаркар фатен во неверство: И тоа не е најголемото изненадување
ИТАЛИЈА
Италијанската актерка го исполнува ветувањето: "Првата рунда орален секс завршена, малку сум уморна"
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: