АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Во Тангентата со Жарко Збрефтов
Нова епизода од вашиот омилен политички новинар и аналитичар, Жарко Збрефтов! :)
 1 НА 1
Хит шоуто Еден на Еден со нова сезона на нова фреквенција
Премиера на 1на1 СЕЗОНА 7 - 28 ноември во 19.15ч на Телма ТВ
20.11.2015, 09:46

1 НА 1
Што ако легендата Златко Калински ги коментира настаните од ЈСП во вторник?
28.10.2015, 15:23

1 НА 1
Фудбалската репрезентација на Македонија доби нов селектор!
Имено од информации блиски на “Македонски Шуми” (кое што патем не е Македонски фан клуб на Шумахер), непознатиот Жаривоје Димитријевиќ ќе ја превземе селекторската палка на нашата фудбалска селекција.
16.10.2015, 12:18

1 НА 1
Вугринец: Во исто време ме бараа и Вардар и Металург
1 НА 1, Сезона 5, гостин: Ренато Вугринец
15.04.2014, 11:16

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Пеце Суперхикс
1 НА 1, Сезона 5, гостин: Пеце Суперхикс
08.04.2014, 12:49

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Сашко Коцев, Александар Микиќ и Оливер Митковски
1 НА 1, Сезона 5, гости: Сашко Коцев, Александар Микиќ и Оливер Митковски
01.04.2014, 14:35

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Влатко Стефановски и Миле Стојковски
1 НА 1, Сезона 5, гости: Влатко Стефановски и Миле Стојковски
25.03.2014, 13:41

1 НА 1
Кики Лесендриќ: Здравко Чолиќ не сака да пее!
1 НА 1, Сезона 5, гостин: Кики Лесендриќ
18.03.2014, 13:55

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со актерите од Монтевидео
1 НА 1, Сезона 5, гости: Актерите од Монтевидео
11.03.2014, 14:28

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Даниел Кајмакоски и Тамара Милановиќ
1 НА 1, Сезона 5, гости: Даниел Кајмакоски и Тамара Милановиќ
04.03.2014, 15:25

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Драган Бјелогрлиќ
1 НА 1, Сезона 5, гостин: Драган Бјелогрлиќ
25.02.2014, 14:58

1 НА 1
Андреа Лекиќ: Самсоненко дојде по мене со приватен авион!
1 НА 1, Сезона 5, гости: Сергеј Самсоненко и Андреа Лекиќ
18.02.2014, 14:32

1 НА 1
Брејк: Го возев првиот Харли Дејвидсон во Македонија
1 НА 1, Сезона 5, гости: Дарко Гелев Брејк и Миле Кузмановски
11.02.2014, 14:33

1 НА 1
Кочо: Не сите хомосексуалци го сакаат Елтон Џон
1 НА 1, Сезона 5, гости: Жељко Самарџиќ и Кочо Андоновски
04.02.2014, 13:41

1 НА 1
Тијана: Ќе бидеме втори на Евровизија
1 НА 1, Сезона 5, гости: Тијана Дапчевиќ и Илина Арсова
28.01.2014, 15:33

1 НА 1
Цела епизода од 1 НА 1 со Петар Ангелов, Филип Миркуловски, Бранислав Ангеловски и Влатко Митков
1 НА 1, Сезона 5, гости: Петар Ангелов - Диви, Филип Миркуловски - Жути, Бранислав Ангеловски и Влатко Митков
13.01.2014, 16:48

1234
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Тој е конечно снимен: Погледнете како изгледа реткиот морски змеј
Истражувачите неодамна успеале да го снимат новиот претставник на семејството на иглести риби – виолетовиот морски змеј. Овој нов вид за првпат беше откриен во 2015 година, но тогаш истражувачите дојдоа до заклучокот врз основа на експонат од австралиски музеј. Но, овој видео запис е пак конечна потврда за неговото постоење.
ЗАБАВА
Вистински маж vs. гнездо од оси: Што мислите, каков е крајниот исход?
ПОЛСКА
Се урна покрив на сред натпревар во Полска
ЗАБАВА
Замрзнатиот тротоар во Канада може да создаде вистинска главоболка – Но некого може и добро да го насмее!
ЗАБАВА | СПОРТ
Да се сними реклама во костим на мечка може да претставува вистински предизвик. Погледнете зошто!
ЗАБАВА
Сигурно не посакувате една ваква блиска средба со ајкула
ЗАБАВА
Сербит Цаноски дефинитивно ќе ви го разубави денот
ЗАНИМЛИВОСТИ
Плитвичките езера во бело руво, еве како изгледаат под снежна покривка

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум